Розширена зустріч партнерів проектів

Розширена зустріч партнерів проектів «Challenge TB» (Виклик туберкульозу) 2014-2019 рр. «Support TB Control Efforts in Ukraine»(Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні) 2019-2024 рр.
17-18 грудня 2019 року в м. Києві тривала розширена зустріч партнерів проектів «Challenge TB» (Виклик туберкульозу) 2014-2019 рр. та «Support TB Control Efforts in Ukraine» (Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні) 2019-2024 рр. Обидва проекти — за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Мета заходу: представлення учасниками розширеної зустрічі результати і досягнення у впровадженні інноваційних підходів до протидії туберкульозу в Україні в рамках проекту «Challenge TB» протягом 2014-2019 pp. та обговорення нових цілей і напрямків співпраці в рамках проекту «Support TB Control Efforts in Ukraine», запланованого на період з 2019 по 2024 pp. Обидва проекти — за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Два надзвичайних дні, насичені гордістю від усвідомлення того, наскільки успішно важливі проектні напрямки були реалізовані міжнародною організацією РАТН разом з численними партнерами проекту «Challenge TB» в регіонах Україні.
Розширена зустріч партнерів проектів
Протягом зустрічі партнерів звучали зворушливі історії успіхів та особисті життєві історії пацієнтів, які змогли пройти цей тяжкий та тривалий шлях лікування хіміорезистентного туберкульозу та вилікуватися:
- завдяки зусиллям створених 160 мультидисциплінарних команд, які опікувались індивідуальними потребами пацієнтів з ХР ТБ, надавали комплексну, інтегровану, пацієнт-орієнтовану соціально-психологічну підтримку пацієнтам з ХР ТБ та вчасно допомагали пацієнтам вирішити житлові, юридичні, психологічні, соціальні проблеми з метою формування прихильності до лікування та усунення будь-яких ризиків відриву від лікування;
- завдяки впровадженню методів швидкої діагностики резистентності до лікарських засобів; — завдяки впровадженню нових препаратів (бедаквіліну, деламаніду) та коротких режимів лікування ХР ТБ;
- завдяки удосконаленню всіх складових системи ведення випадку ТБ, ХР ТБ та ТБ/ВІЛ та покращення якості лікування хворих;
- завдяки створенню «Партнерства СТОП ТБ Україна» як важливого механізму координації державної політики та зусиль громадянського суспільства у подоланні ТБ.
Як результат плідної командної роботи в Одеському регіоні, ГО «Клуб взаємодопомоги «Життя плюс» та КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб» Одеської обласної ради» почесна подяка від РАТН за плідну співпрацю в успішній реалізації проекту «Challenge TB» (Виклик туберкульозу) за підтримки USAID (2014 — 2019 рр).